Seznam prací 3. ročníku

10. dubna 2018 v 11:36 | Admin |  Info
Zadání: libovolný literární útvar (próza nebo poezie) na téma "Sudety v proměnách času", nebo na vlastní téma

Seznam všech prací III. ročníku:
I. kategorie
Jméno a příjmeníTřídaTémaNázev
Adina LejskováIII.A8Sudety v proměnách časuKdo v Sudetech hledá, najde

II. kategorie
Jméno a příjmeníTřídaTémaNázev
Šimon KupkaV. A8-Šimonoviny
Marie ZatloukalováII. A6Sudety v proměnách časuTo bychom my nikdy neudělali


III. kategorie
Jméno a příjmeníTřídaTémaNázev
BřezinováIII. C-Básně
František BuchtaVI. B6-Básně
Markéta KnapkováIV. B6-Strach ze ztráty milované osoby
Andrea KrejzlíkováIV. A6-Básně
Tobiáš NevřivaV. B6Sudety v proměnách časuVánoce v Sudetách
Jan PeškarVI. A6-Omítka ze zdi nářků
PříborskáVII. B8-Za pět dvanáct
Adéla RosípalováIII. B-Půjdu kam půjdeš ty
Barbora SkřivánkováVII. A8Sudety v proměnách časuNarozena roku 1936
VojtováIV. B6-Rozhovor


IV. kategorie (dospělí, absolventi GOH, učitelé)
Jméno a příjmeníTřídaTémaNázev
Jarmila Dubováučitel-

Výsledky

I. kategorie
1. Adina Lejsková (III. A8)

II. kategorie
1. Marie Zatloukalová (II. A6)
čestné uznání - Šimon Kupka (V. A8)

III. kategorie - próza
1. Barbora Skřivánková (VII. A8)
2. Adéla Rosípalová (III. B)
3. Tobiáš Nevřiva (V. A6)

poezie
1. František Buchta (VI. B6)
2. Jan Peškar (VI. A6)
3. Andrea Krejzlíková (IV. A6)

IV. kategorie
1. Jarmila Dubová (učitelka na GOH) - čestné uznání

Porota pracovala ve složení: PhDr. Ivo Šmoldas, pan Jiří K. Hrubý, laureát ceny J.Seiferta, Pietrus Trottestam, paní Irena Homoláková, Marcela Heřmanová, Dana Lekešová, Hana Vacková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Kontakty

Administrátor:  Jan Dostál, e-mail: jan.dost.al@seznam.cz
Webdesing:  Lenka Kafková, e-mail: LenKafkova@gmail.com
Korektury a odborné poradenství: Filip Kubeček, e-mail: filkub@email.cz

Organizátorka soutěže: Ing. Hana Vacková, e-mail: vackova@gytool.cz
.